Cześć! Rozgość się.

grzegorz.kropacz@treningkariery.pl

+ 48 505 796 325

W górę
 

PROFIT PLUS

Na co dzień - jako konsultant biznesowy - współtworzę Grupę Profit Plus S.A.

Jesteś właścicielem firmy?

Chcesz w sposób świadomy rozwijać swój biznes?

A może potrzebujesz szybkiej pomocy prawnej lub podatkowej?

Nie martw się – Ja i Grupa Profit Plus jesteśmy po to, aby Ci pomóc!

q

Kim jesteśmy?

Firma Profit Plus z Gdyni powstała po to, aby nieść pomoc przedsiębiorcom – zarówno małych, jak i większych firm. Stosujemy nowoczesne rozwiązania i pomysły, które do tej pory zarezerwowane były zazwyczaj tylko dla korporacji. Dzięki temu małe przedsiębiorstwa dostają narzędzia, które dają im potężne możliwości rozwoju. Chcesz rozwijać swoją firmę? Dołącz do nas. Nie jesteśmy standardową kancelarią czy biurem podatkowym. Mamy inną wizję. Jesteśmy nie tylko prawnikami, księgowymi, radcami, ale przede wszystkim ludźmi, którzy chcą pomóc Twojej firmie kompleksowo. Chcemy być Twoimi partnerami w biznesie! Nasz zespół tworzą osoby, które zdobyły doświadczenie w wielu obszarach prowadzenia firmy – część z nas nadal prowadzi swoje działalności. Wiemy, z czym borykasz się na co dzień. I pomożemy Ci się z tym zmierzyć!
Tworząc wszystkie usługi, wyszliśmy na przeciw potrzebom rynku. Chcemy oszczędzić Twój czas i wspierać Cię jako przedsiębiorcę. Wybierając Profit Plus zaczniesz współpracę z indywidualnym doradcą biznesowym, który oddeleguje rozwiązanie Twoich problemów do konkretnych działów. Profit Plus to również dostęp do skutecznych narzędzi biznesowych. Jako Twój partner będziemy wspierać Twoją działalność nie tylko świadcząc dla Ciebie usługi prawne czy podatkowe. Poprowadzimy także audyt lub wykorzystamy nasze kontakty biznesowe, by skonsultować Twoje sytuacje ze specjalistami z innych dziedzin niż nasza. Brzmi nieźle? Zapytaj nas o szczegóły.
q

W ramach doradztwa biznesowego możemy także przygotowywać umowy i pisma, wycenić znak towarowy czy zapewnić stałą obsługę prawną. Czegokolwiek potrzebujesz Ty i Twoja firma – znajdziesz to w Profit Plusie.

1.

Doradztwo biznesowe

1. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z biznesem – pomożemy Ci postawić pierwszy krok. Wesprzemy Cię swoją wiedzą i znajomością rynku nie tylko przy tworzeniu biznesplanu, ale również przy żmudnym procesie zakładania działalności. Jeśli zajdzie taka potrzeba, pomożemy Ci w początkowych etapach istnienia Twojego przedsiębiorstwa.

Nawet jeśli jesteś na początku swojej biznesowej drogi, możesz nam zaufać - zachowaj bezpieczeństwo wobec urzędów, partnerów czy pracowników i uniknij kłopotów, z którymi mógłbyś zmierzyć się w przyszłości. Nie sięgamy po pół-legalne rozwiązania. Wszystko odbywa się zgodnie z prawem!

2.

Doradztwo podatkowe i prawne

Jedną z ciemnych stron polskiego biznesu są (niestety) często zmieniane przepisy prawne i podatkowe dotyczące prowadzenia firmy. Warto pamiętać, że porady prawne są niezbędne nie tylko w momencie, kiedy zaczną się problemy. Nasi eksperci są na bieżąco z wszelkimi nowinkami. W oparciu o swoją wiedzę oraz sytuację firmy, skonstruują odpowiednie umowy oraz podpowiedzą, jaką formę prawną powinno przybrać przedsiębiorstwo, aby zminimalizować wysokość podatków.

Metody zmian oraz dalszego prowadzenia firmy dobierane są indywidualnie. Na pierwszym spotkaniu nasi specjaliści analizują sytuację Twojego przedsiębiorstwa i na podstawie wyciągniętych wniosków opracowują najlepsze rozwiązania. Dzięki tak indywidualnemu podejściu do klienta, każda firma ma szansę na sukces i rozwój dobrany do swojej branży. Możemy także zaopiekować się już istniejącą spółką. Zależnie od potrzeb klienta, doradzimy jak ją rozwijać, ale zajmiemy się także kupnem i sprzedażą oraz ewentualnym zamykaniem spółki. Tak jak chcesz.

3.

Zakładanie spółek

Przekształcamy jednoosobowe działalności gospodarcze w spółki (zazwyczaj z o.o.). Zajmujemy się wszystkimi formalnościami, doradzamy w kwestii formy prawnej, pomagamy obniżyć koszty prowadzenia oraz zabezpieczyć prywatny majątek.

Podobnie jak przy tworzeniu spółki, do każdej firmy podchodzimy indywidualnie. Specjalista z Profit Plus analizuje szczegółowo sytuację w przedsiębiorstwie, a następnie opracowuje i przedstawia najlepszą opcję dla Twojej firmy. I Ty na tym zyskujesz.

4.

Bezpieczeństwo właściciela i pracowników

Jeśli chcesz zadbać o swoje finanse, zgłoś się do nas. Pomożemy w opracowaniu testamentu czy dokumentów dotyczących sukcesji, zabezpieczymy Twój majątek osobisty, ubezpieczymy firmę od losowych zdarzeń, a także uporządkujemy stosunki ze wspólnikami.

Przedstawimy Ci również jakie umowy i rozliczenia składek wybrać, abyś zarówno Ty jak i Twoi pracownicy mieli jak największy zysk z pracy. Dzięki temu zyskasz również większą kontrolę nad tym kogo zatrudniasz.

5.

Optymalizacja kosztów

Żadna firma nie będzie działać bez środków finansowych. W Profit Plus podpowiemy Ci jak zaoszczędzić na składkach ZUS. Jest to szczególnie istotne dla właścicieli firm, którym kończy się okres preferencyjnej stawki dla nowych przedsiębiorstw, gdy planujesz zawiesić działalność, np. sezonowo lub zamierzasz korzystać z konstrukcji transgranicznych.

Klientom, którzy mają dział księgowy w swoim przedsiębiorstwie, proponujemy przeprowadzenie audytu księgowego polegającego na dokładnej analizie wszystkich dokumentów, rachunków i przepływów pieniężnych. Audyt umożliwia wychwycenie błędów w finansach i ich naprawę, zanim zwróci na nie uwagę kontrola skarbowa. To bezpieczeństwo, które pozwala spać spokojnie.

6.

Księgowość

Rozliczenia to comiesięczna walka z cyframi. Nie chcesz mieć działu księgowego w swojej firmie? Oddeleguj zadania mam. Rozliczymy Cię. Oferujemy pełne prowadzenie księgowości w trzech różnych pakietach dostosowanych do wielkości firmy.

Jeszcze się zastanawiasz, co możemy dla Ciebie zrobić?

Skontaktuj się ze mną!

Na pierwszym spotkaniu przeanalizujemy sytuację Twojej firmy.
Dzięki temu nasi eksperci opracują dedykowany plan działania.
Ceny usług dopasujemy indywidualnie. Rozliczysz się z nami ryczałtowo lub godzinowo.